Крани
5521 оголошення: Крани
Виберіть категорію:




































































Крани
Будівельний кран — потужна машина, принцип дії якої полягає в захопленні, підйомі, робочому ходові для транспортування вантажів до місця складування або монтажних робіт, зворотному холостому ходу для повернення пристрою до місця прийому вантажів. Деякі види техніки працюють з однієї точки, інші пересуваються навколо об'єктів або між ними. Для виконання специфічних будівельних робіт передбачені модифікації, здатні функціонувати на воді або з повітря.
Класифікація та види будівельних кранів б/в
На ринку представлений великий асортимент підйомних кранів для будівництва, які відрізняються призначенням, будовою, технічними та експлуатаційними характеристиками. Вантажопідйомні крани класифікуються:
- За видом переміщення — бувають стаціонарні та пересувні. Стаціонарні моделі забезпечують вертикальне та горизонтальне переміщення вантажу в зоні, яку охоплює стріла крана. Площа обслуговування пристрою має вигляд кола або сектора з радіусом, що дорівнює вильоту стріли. Пересувні самохідні крани встановлюються на раму пересувної платформи та можуть переміщуватися під час роботи.
- За будовою ходового пристрою пересувні моделі кранів ділять на гусеничні, пневмоколісні, автомобільні, канатні, крокувальні, плавучі.
- За конструкцією вантажозахоплювального пристрою крани поділяють на гакові, грейферні, магнітні, кліщові, траверсні, з автоматичними захватами спредерами.
- За типом приводу механізмів. Техніка може оснащуватися ручним, електричним, пневматичним, гідравлічним приводом, двигуном внутрішнього згоряння.
- За рівнем повороту стріли — неповоротні, неповноповоротні, повноповоротні моделі.
- За способом спирання крани можуть бути підвісні та опорні.
Головною характеристикою, що визначає вид та сферу використання техніки, є конструктивне рішення обладнання. Розрізняють такі види будівельних кранів:
- Мостові — мають високу потужність і призначені для використання в промисловості та будівництві. Вантажопідйомність — від 5 до 40 т. Оснащені ручним або електричним приводом, можуть бути одно- або двобалковими та комплектуватися магнітним або гаковим вантажозахоплювальним механізмом. Пристрої з двома балками дозволяють застосовувати навісні механізми та візок, збільшуючи функціональність техніки.
- Баштові — застосовуються для монтажно-будівельних робіт і забезпечують подачу матеріалів на висоту, охоплюючи будівлю з усіх боків. За типом стріл техніка буває з підйомною та балковою стрілою, за типом ходу — на гусеничному, рейковому, пневмоколісному, автомобільному та крокувальному механізмі. Керування здійснюється з кабіни, розміщеної поруч із оголовком вежі. Конструкція башти може бути поворотного та неповоротного типу. Вантажопідйомність може бути від 5 до 100 тонн.
- Козлові — переважно використовуються в умовах великих виробничих підприємств, суднобудуванні, металургійній індустрії, на залізницях. Крани мають проліт до 40 м та вантажопідйомність до 500 т. Транспортування здійснюється за допомогою вантажних монорейкових, дворейкових, самохідних або канатних візків. Обладнання козлового типу має різні модифікації та характеризується високою ефективністю за рахунок швидкості та продуктивності.
- Портальні — призначені для зведення гребель та причалів. Розрізняють вантажні, монтажні та будівельні підйомники. Вантажопідйомність обладнання — від 20 до 400 тонн. Транспортування портальних кранів здійснюється на пневмоколесах або рейками.
- Гусеничні — експлуатують в будівництві доріг, у промисловому будівництві, монтажі металоконструкцій. Пристрої оснащені дизельним або електричним двигуном, а також існують комбіновані моделі техніки. Мінімальна вага вантажу, який може підняти кран — до 10 т, максимальна — 250 т.
- Залізничні — використовуються у вантажно-розвантажувальних роботах, обслуговуванні залізничного полотна, будівництві комунікацій. Вантажопідйомність становить від 30 до 850 т.
- Консольні — служать для переміщення вантажів в умовах обмеженого простору. Обладнання ділиться на стаціонарне, настінне і пересувне та дозволяє піднімати вантажі вагою до 16 тонн.
- Кран-балка — різновид мостового крана, що складається з прогонової, кінцевих балок та підйомного механізму, який може функціонувати у вертикальному та горизонтальному положенні. Використовується на складах та різних виробництвах закритого типу.
- Кран стрілового типу — будівельна техніка для споруд. Характеризується гарною продуктивністю та мобільністю, що дозволяє крану переміщати вантажі в умовах обмеженого простору.
- Крани кабельного типу — застосовуються для будування шлюзів, мостів та інших таких об'єктів.
Вибір будівельного крана повинен базуватися на його призначенні, умовах роботи, технічних параметрах вантажопідйомного обладнання.
Як купити будівельний кран за вигідною ціною в Україні
Вартість нового будівельного обладнання висока. Але на платформі Machineryline можна вибрати і купити будівельне обладнання б/в від відомих виробників у хорошому технічному стані. У каталозі представлений широкий асортимент кранів різних модифікацій від приватних власників і компаній. На вживаний кран будівельний ціна варіюється в залежності від виробника, року випуску пристрою, експлуатаційних показників. Підібрати необхідну модель можна онлайн та купити техніку з доставленням в Україні.