Міні-екскаватори
7299 оголошень: Міні-екскаватори, компактний екскаватор
Мініекскаватори б/в : вибрати й купити маленький екскаватор
У будівельних роботах при благоустрої території незамінною спецтехнікою є мініекскаватори. На них існує попит, виробники щороку випускають на ринок нові моделі. Це створює складнощі споживачам, які мають намір купити таку техніку – їм важко зробити правильний вибір. Розглянемо основні характеристики.
Види мініекскаваторів
Будівельну техніку цього класу умовно можна розділити на два типи залежно від ваги.
- Мініекскаватор: максимальна експлуатаційна вага не перевищує 6 тонн.
- Компактний екскаватор: вага у спорядженому стані коливається в межах 8-10 тонн.
При цьому випускається багато екскаваторних машин, у яких розміри невеликі, вага не перевищує 1,5 тонни, а часом значно нижча за цю планку.
Ще один параметр класифікації маленьких екскаваторів – спосіб пересування:
- Більшість моделей цієї спецтехніки випускається на гусеничному ході. Екскаватори вирізняється високою тяговою потужністю, суттєвими обсягами робіт, що виконуються, ефективністю в складних умовах експлуатації. Характеризуються низькою швидкістю переміщення, у зв'язку з чим їх транспортують на платформах.
- Мініекскаватори на колісній базі мобільні, маневровий, не потребують додаткової техніки для переїзду з місця на місце, вирізняються великим набором функцій. Однак прохідність у них невисока.
За типом енергоносіїв, що використовуються, маленькі екскаватори діляться на бензинові, дизельні, бензиново-газові.
Сфера застосування мініекскаваторів
Мініекскаватори можна назвати універсальною технікою. Основні завдання:
- копання ям;
- викопування індивідуальних/громадських ставків на обмеженій території;
- обладнання траншей різного призначення, у тому числі зрошувальних каналів;
- вирівнювання поверхонь земельних ділянок;
- ремонт трубопроводів;
- демонтаж будівель невеликого розміру;
- корчування пнів;
- снігоприбиральні роботи.
Мінітехніка актуальна в багатьох галузях, де потрібно провести земляні роботи в невеликих обсягах, в умовах невеликої території для маневрування.
Особливості спецтехніки: як її вибирати
Конструкція мініекскаватора загалом ідентична тій, що й у повнорозмірної машини. В основі – гусенична/колісна база шасі. На ній розміщено поворотну платформу, що включає місце оператора, функціональне обладнання, силову установку. Кабіна може бути відкритою та закритою.
- Основне обладнання мініекскаватора – стріла, обладнана ковшем. У більшості моделей є можливість заміни цього робочого елемента іншим – гаком, грейфером, буром, молотом.
- У ролі силового агрегату використовуються дизельні мотори різної потужності (не більше 5–50 кінських сил). Стійкість екскаватора забезпечує відвал невеликих розмірів, встановлений в передній зоні несучої бази (колісної чи гусеничной).
- Мініекскаватор колісного типу за конструкцією схожий на гусеничні моделі, але додатково оснащений виносними опорами.
Якщо збираєтеся купити мініекскаватор б/в, враховуйте ряд технічних характеристик, які надалі можуть позначитися на якості експлуатації спецтехніки. До списку входять:
- типорозмір;
- продуктивність гідросистеми;
- експлуатаційна маса (коливається в межах 0,5-8 тонн);
- можливість використання навісних варіантів устаткування;
- глибина копання (найчастіше вона вписується в рамки 1,7-4 метри);
- обсяг ковша (0,02-0,25 кубометрів);
- виліт стріли;
- робочий радіус щогли;
- потужність двигуна;
- швидкість пересування.
Щоб не помилитися у виборі мініекскаватора б/в, потрібно чітко уявляти собі, які завдання він повинен вирішувати. Це допоможе зрозуміти, чи впорається техніка з важкими та складними роботами, які їй належить виконати. Крім того, ви повинні визначитися: чи машина розгорнеться на конкретному об'єкті, чи буде працювати в будь-якому його місці.
Мініекскаватор: ціна та покупка на Machineryline
Якщо вам потрібно придбати мініекскаватор, скористайтесь порталом Machineryline. Тут найбагатший в Україні асортимент спецтехніки, зокрема компактної. Можна знайти мініекскаватор, ціна якого вам здасться прийнятною. Продавці на Machineryline викладають найдокладнішу інформацію про техніку. Вказують:
- компанію-виробника;
- рік випуску;
- експлуатаційний стан;
- технічні характеристики.
Для підтвердження додають фото із різних ракурсів. Найчастіше знімки доповнені відеороликом із технікою в процесі роботи. Вказують контакти продавця, а не посередників – ви можете уточнити всі незрозумілі моменти й домовитися про перегляд моделі, що сподобалася. Тому покупка на Machineryline – вигідне рішення.