Відбійні молотки
128 оголошень: Відбійні молотки, пневматичний молоток






























Відбійні молотки
Різні види демонтажних робіт вимагають застосування спеціального інструменту, здатного руйнувати структуру матеріалу силою ударного механізму. Для проведення демонтажу в умовах промислового виробництва найчастіше використовується відбійний молоток. Це механічний ручний інструмент, за допомогою якого можна розрихлювати твердий і промерзлий ґрунт, пробивати пройми та отвори в стінах будівель, розбирати цегляну кладку, розколювати лід, відбивати вугілля, добувати м'які руди, сланець, глину та ін.
Незважаючи на зовнішню схожість із перфоратором, ударний молоток — це професійний пристрій, який працює лише в режимі довбання. Він не призначений для домашнього ремонту, а розрахований на експлуатацію в: - професійному будівництві; - гірничодобувній промисловості; - ремонті доріг та інших важких роботах, які потребують значних силових зусиль.
Головна відмінність інструментів полягає у силі удару. Навіть найпотужніший перфоратор не зможе замінити малопотужний відбійник. У відбійного молотка ця величина стартує від 10 Дж і може змінюватись в залежності від моделі до 50,1 Дж і більше.
Як вибрати відбійний молоток б/в
Перш ніж вибрати та купити відбійний молоток, необхідно знати, які види обладнання бувають і на які параметри звертати увагу під час купівлі.
За видом привода відбійні молотки поділяються на:
- Електричні — перетворюють електричну енергію на механічну і працюють від мережі 220 або 360 Вольт. Обладнання характеризується високою потужністю та продуктивністю, невеликими габаритами, легкістю, гарною силою удару, якої вистачає для руйнування стіни, конструкції з цегли або м'якого металу.
- Пневматичні — сила удару виникає в результаті перетворення стисненого за допомогою компресора повітря. Відбійники мають високу продуктивність, застосовуються комунальними та дорожніми службами для ремонту доріг, прокладання теплотрас тощо.
- Бензинові — згоряння палива дає пристрою необхідну для виконання робіт енергію. Невеликої потужності агрегатів вистачає для проведення дорожньо-ремонтних робіт, буріння свердловин у породах. Бензиновий інструмент незамінний в умовах, де відсутнє підключення до електромережі, але вимагає частої дозаправки паливом та сильно шумить під час експлуатації.
- Гідравлічні — працюють з використанням гідравлічної системи тільки разом із будівельною технікою. Цей вид пристроїв застосовують як аварійно-рятувальне обладнання.
Найбільшу популярність мають електричні та пневматичні моделі завдяки їхній хорошій продуктивності, зручності у застосуванні та обслуговуванні.
За конфігурацією відбійники бувають:
- Підлогові — мають велику вагу і силу удару до 75 Дж. Бетоноломи призначені для роботи на будівельних майданчиках для демонтажу бетонних конструкцій і ремонту дорожнього покриття;
- Ручні — інструмент має вагу до 17 кг і силу удару до 50 Дж. Відбійники підходять для будь-яких видів демонтажу.
Також пристрої відрізняються між собою за габаритами та вагою. Невеликі, легкі агрегати до 10 кг можна тримати горизонтально у висячому положенні. Габаритне обладнання до 30 кг має вертикальне розташування двигуна.
Головні критерії у виборі відбійних молотків — потужність, сила удару інструмента та кількість ударів. Потужність агрегатів від 500 до 2000 Ватт. Від цього параметра залежить ударна сила, стандартний діапазон якої від 10 до 60 Дж. Число ударів — величина, що показує, скільки разів відбійник може вдарити за хвилину в одну точку. У різних моделях кількість ударів становить від 730 до 2500.
Додаткові функції
Для зручності експлуатації у багатьох відбійних молотках передбачено додаткові функції. Вони полегшують процес довбання та сприяють його безпеці. До додаткових функцій належить:
- можливість регулювання частоти та сили удару, що дозволяє вибрати режим роботи залежно від твердості матеріалу;
- антивібраційна система — гасить вібрації та знижує стомлюваність рук;
- плавний пуск служить для безпечного запуску інструменту без ефекту зворотного удару;
- захист від повторного запуску;
- термозахист двигуна від перегріву;
- індикатор, що повідомляє про вихід із ладу вугільних щіток.
Гарантія довгої, безперебійної роботи інструмента — використання обладнання від надійних виробників, серед яких Bosch, Metabo, Dewalt. Якісні інструменти цих брендів потрібні будівельникам з усього світу.
Купити відбійний молоток б/в за вигідною ціною
На платформі Machineryline представлений широкий асортимент професійного будівельного обладнання. У каталозі можна підібрати якісний відбійник у хорошому стані з необхідними технічними параметрами. Ціна на відбійний молоток залежатиме від потужності, продуктивності, призначення інструменту. Купити модель, що сподобалася, можна онлайн з доставкою в будь-який регіон України.