Багатопильний верстат Eima 122

Eima 122
ціна за запитом
Зв'язатися з продавцем
Передзвоніть мені
Багатопильний верстат Eima 122 - Machineryline
Багатопильний верстат Eima 122 | Зображення 1 - Machineryline
Багатопильний верстат Eima 122 | Зображення 2 - Machineryline
Багатопильний верстат Eima 122 | Зображення 3 - Machineryline
Зацікавилися оголошенням?
Попросити додаткові фотографії
1/3
Ціна:
за запитом
Сповіщати про зміну ціни
Рік випуску: 2002
Власна вага: 1 500 кг
Місце розташування: Німеччина Aalen6988 км до "United States/Columbus"
Номер у стоці продавця: 3270
Дата розміщення: понад 1 місяць
Опис
Габаритні розміри: 4,4 м × 3,6 м × 1,1 м
Стан
Стан: уживані
Додаткові послуги

Додаткова інформація — Багатопильний верстат Eima 122

No. 3270
Double cut-off saw Eima 122
Used, year of construction 2002
Double cut-off saw / double crosscut saw
2 motors, 4.4 kW
Both saw units are swiveling
Maximum saw blade diameter 400 mm
Bore 50 mm
Cutting width 210 - 2500 mm
Cutting depth 2500 mm
Cutting height 100 mm
Vacuum suction for workpiece clamping 
Automatic width adjustment defective, cutting width is currently adjusted using the hand crank
Installation dimensions approx. 4400 x 3600 x 1100 mm LWH
Weight approx. 1500 kg
Sale on behalf of customer, ex location near 71063 Sindelfingen, without dismantling, without transport and assembly
Dismantling, loading, and transport by us optionally available
Subject to errors in the description and price
To avoid any misunderstandings, an on-site inspection is possible and recommended by appointment
Sold as is
Technical specifications, condition description, year of construction and scope of delivery according to the manufacturer’s brochure or previous owner, without guarantee
Subject to prior sale
For used machines, any warranty is excluded, the following applies: “sold as seen”
Photos and videos serve as examples and do not represent the actual scope of delivery
Terms of payment: Prices plus VAT, payment before collection or shipping
Terms of delivery: Ex location
Our general terms and conditions apply, available online at показати контакти
Please pay particular attention to Article 9 regarding complaints and returns!
Запитати додаткову інформацію
Важливо
Опис товару надано продавцем. Будь ласка, уточнюйте всі деталі безпосередньо у продавця.
Поради щодо купівлі
Поради з безпеки
Перевірка продавця

Якщо ви вирішили купувати техніку за низькою ціною, переконайтеся, що ви спілкуєтеся з реальним продавцем. Дізнайтеся якомога більше інформації про власника техніки. Один із способів обману - це представляти себе за реально існуючу компанію. У разі виникнення підозр повідомте про це нам для додаткового контролю, через форму зворотного зв'язку.

Перевірка ціни

Перш ніж ви вирішите зробити покупку, уважно вивчіть кілька пропозицій з продажу, щоб зрозуміти середню вартість обраної вами моделі техніки. Якщо ціна вподобаної пропозиції набагато нижче аналогічних пропозицій, задумайтеся. Значна різниця у вартості може вказувати про приховані дефекти або про спробу продавця здійснити шахрайські дії.

Не купуйте товари, ціна яких значно відрізняється від середньої ціни на аналогічну техніку.

Не давайте згоди на сумнівні застави і передоплати товару. У разі сумнівів не бійтеся уточнювати деталі, просіть додаткові фотографії і документи на техніку, перевіряйте справжність документів, задавайте питання.

Сумнівна передоплата

Найпоширеніший тип шахрайства. Нечесні продавці можуть запитувати певну суму авансу для «броні» вашого права на покупку техніки. Таким чином шахраї можуть зібрати велику суму і зникнути, більше не виходити на зв'язок.

До різновидів даного шахрайства можуть належати:
  • Переказ передоплати на карту
  • Не вносьте передоплату без оформлення документів, що підтверджують процес передачі грошей, якщо під час спілкування продавець викликає сумніви.
  • Переказ на рахунок «довіреної особи»
  • Подібні прохання повинні насторожувати, скоріше за все, ви спілкуєтеся з шахраєм.
  • Переказ на рахунок компанії зі схожою назвою
  • Будьте пильні, шахраї можуть маскуватися під відомі компанії, вносячи незначні зміни в назву. Не переводьте кошти, якщо назва компанії викликає сумніви.
  • Підстановка власних реквізитів в інвойс реальної компанії
  • Перш ніж робити переказ, переконайтеся в правильності зазначених реквізитів, і чи належать вони до зазначеної компанії.
Знайшли шахрая?
Повідомте нам
Поради з безпеки
Схожі оголошення
Ціна за запитом
Багатопильний верстат
1995
Німеччина, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Зв'язатися з продавцем
Ціна за запитом
Багатопильний верстат
1998
Греція
Χρ. Γούδης - Γ. Γούδης ΟΕ
Зв'язатися з продавцем
аукціон 1 000 € ≈ 51 950 грн
Багатопильний верстат
2006
Литва, Šilutė
Auction Baltic UAB
Зв'язатися з продавцем
Підпишіться на нові оголошення цієї рубрики
багатопильні верстати рік випуску: від 1999 до 2005
Натискаючи, ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності та угодою користувача.
7 800 € ≈ 405 200 грн
Багатопильний верстат
1981
Нідерланди, Wijchen
Second Owner BV
Зв'язатися з продавцем
7 400 € ≈ 384 400 грн
Багатопильний верстат
Діаметр шпинделя 48 мм
Польща, Łabunie
MDD maszyny do drewna
Зв'язатися з продавцем
19 500 € ≈ 1 013 000 грн
Багатопильний верстат
2014
ЧПК
Нідерланди, Wijchen
Second Owner BV
Зв'язатися з продавцем
4 000 € ≈ 207 800 грн
Багатопильний верстат
Діаметр шпинделя 40 мм Потужність 18 кВт
Польща, Łabunie
MDD maszyny do drewna
Зв'язатися з продавцем
аукціон 14 625 € ≈ 759 800 грн
Багатопильний верстат
2018
Румунія
Зв'язатися з продавцем
аукціон 800 € ≈ 41 560 грн
Багатопильний верстат
Литва, Šilutė
Auction Baltic UAB
Зв'язатися з продавцем
аукціон 1 500 € ≈ 77 930 грн
Багатопильний верстат
Литва, Jurbarkas
Auction Baltic UAB
Зв'язатися з продавцем
Ціна за запитом
Багатопильний верстат
2014
Австрія, Wien
Heindl Handels GmbH company
Зв'язатися з продавцем
аукціон 300 € ≈ 15 590 грн
Багатопильний верстат
Литва, Palangà
Auction Baltic UAB
Зв'язатися з продавцем
13 000 € ≈ 675 400 грн
Багатопильний верстат
2014
Польща, Jordanow
P.H.U. Jadwiga Solowska
Зв'язатися з продавцем
Ціна за запитом
Багатопильний верстат
Нідерланди, Hardinxveld-Giessendam
Diba Machinehandel B.V.
Зв'язатися з продавцем
багатопильний верстат Raimann VARIORIP 310 M багатопильний верстат Raimann VARIORIP 310 M багатопильний верстат Raimann VARIORIP 310 M
3
ВІДЕО
Ціна за запитом
Багатопильний верстат
2012
Італія, SAN GIOVANNI AL NATISONE (UD)
Caselli Group Spa
Зв'язатися з продавцем