Гомогенізатор Haagen & Rinau Unimix SRM 200









Якщо ви вирішили купувати техніку за низькою ціною, переконайтеся, що ви спілкуєтеся з реальним продавцем. Дізнайтеся якомога більше інформації про власника техніки. Один із способів обману - це представляти себе за реально існуючу компанію. У разі виникнення підозр повідомте про це нам для додаткового контролю, через форму зворотного зв'язку.
Перш ніж ви вирішите зробити покупку, уважно вивчіть кілька пропозицій з продажу, щоб зрозуміти середню вартість обраної вами моделі техніки. Якщо ціна вподобаної пропозиції набагато нижче аналогічних пропозицій, задумайтеся. Значна різниця у вартості може вказувати про приховані дефекти або про спробу продавця здійснити шахрайські дії.
Не купуйте товари, ціна яких значно відрізняється від середньої ціни на аналогічну техніку.
Не давайте згоди на сумнівні застави і передоплати товару. У разі сумнівів не бійтеся уточнювати деталі, просіть додаткові фотографії і документи на техніку, перевіряйте справжність документів, задавайте питання.
Найпоширеніший тип шахрайства. Нечесні продавці можуть запитувати певну суму авансу для «броні» вашого права на покупку техніки. Таким чином шахраї можуть зібрати велику суму і зникнути, більше не виходити на зв'язок.
- Переказ передоплати на карту
- Не вносьте передоплату без оформлення документів, що підтверджують процес передачі грошей, якщо під час спілкування продавець викликає сумніви.
- Переказ на рахунок «довіреної особи»
- Подібні прохання повинні насторожувати, скоріше за все, ви спілкуєтеся з шахраєм.
- Переказ на рахунок компанії зі схожою назвою
- Будьте пильні, шахраї можуть маскуватися під відомі компанії, вносячи незначні зміни в назву. Не переводьте кошти, якщо назва компанії викликає сумніви.
- Підстановка власних реквізитів в інвойс реальної компанії
- Перш ніж робити переказ, переконайтеся в правильності зазначених реквізитів, і чи належать вони до зазначеної компанії.
Контакти продавця

Fabricant : Haagen & Rinau
Modèle : Unimix SRM 200
Année : 1993
Type : mélangeur sous vide
Matériaux : acier inoxydable
Volume cuve : 406 litres
Température max : 143°C
Pression : – 1 / 3 bars
Volume double enveloppe : 34 litres
Température max : 151°C
Pression : 4 bars
Agitation lente : Agitation centrale + racleurs. Contre agitation fixe.
Puissance : 7,5 KW
Agitation rapide : émulsionneur en font de cuve. Aspiration et recirculation du produit.
Puissance : 8 / 12 KW
Armoire électrique intégrée.
Automate Siemens S5
Groupe hydraulique :
– Montée / descente du couvercle avec son outil de mélange
– Rotation du couvercle avec son outil de mélange
– Basculement de la cuve
– Montée / descente de l’homogénéisateur en fond cuve.