Офсетна машина Manroland 704 3B




Якщо ви вирішили купувати техніку за низькою ціною, переконайтеся, що ви спілкуєтеся з реальним продавцем. Дізнайтеся якомога більше інформації про власника техніки. Один із способів обману - це представляти себе за реально існуючу компанію. У разі виникнення підозр повідомте про це нам для додаткового контролю, через форму зворотного зв'язку.
Перш ніж ви вирішите зробити покупку, уважно вивчіть кілька пропозицій з продажу, щоб зрозуміти середню вартість обраної вами моделі техніки. Якщо ціна вподобаної пропозиції набагато нижче аналогічних пропозицій, задумайтеся. Значна різниця у вартості може вказувати про приховані дефекти або про спробу продавця здійснити шахрайські дії.
Не купуйте товари, ціна яких значно відрізняється від середньої ціни на аналогічну техніку.
Не давайте згоди на сумнівні застави і передоплати товару. У разі сумнівів не бійтеся уточнювати деталі, просіть додаткові фотографії і документи на техніку, перевіряйте справжність документів, задавайте питання.
Найпоширеніший тип шахрайства. Нечесні продавці можуть запитувати певну суму авансу для «броні» вашого права на покупку техніки. Таким чином шахраї можуть зібрати велику суму і зникнути, більше не виходити на зв'язок.
- Переказ передоплати на карту
- Не вносьте передоплату без оформлення документів, що підтверджують процес передачі грошей, якщо під час спілкування продавець викликає сумніви.
- Переказ на рахунок «довіреної особи»
- Подібні прохання повинні насторожувати, скоріше за все, ви спілкуєтеся з шахраєм.
- Переказ на рахунок компанії зі схожою назвою
- Будьте пильні, шахраї можуть маскуватися під відомі компанії, вносячи незначні зміни в назву. Не переводьте кошти, якщо назва компанії викликає сумніви.
- Підстановка власних реквізитів в інвойс реальної компанії
- Перш ніж робити переказ, переконайтеся в правильності зазначених реквізитів, і чи належать вони до зазначеної компанії.




















Druck: Offsetdruck: 4 Farben
Zustand: Sehr gut
Druckzahl: only 23 mio. impression Mio
Marke: Man-Roland
MAN Roland 704 3B
Counter: only 23 mio. impression
Max. Sheet format: 740 x 1040 mm
Min. Sheet format: 340 x 480 mm
Max. Printing area: 715 x 1020 mm
Performance: 15.000 sheets/hour
Material thickness: 0,06 – 0,6 mm
Equipment
First Hand
4 color offset printing machine
Perfector 2/2 4/0
Digital Press Console Control
Job Card Reader
RCI (Remote Controlled Inking)
Roland Mabeg Non-Stop-Feeder
Register remote control for circumferential
lateral
and diagonal register
Automatic Sheet size setting in Feeder
Automatic stacking correction in Feeder
Automatic lateral stacking correction in Feeder
Card Guide rollers at side lay
Automatic substrate thickness adjustment
Electric and Electromechanic Double sheet control
Monitoring of sheet infeed
Early
late and misaligned sheet control
High-Quality surface Plate
Blanket- and Impression cylinder
Double sized Printing cylinder and Transferter
Automatic Blanket washing device
Automatic Ink roller washing device
PPL (Automatic Plate Changing)
High Pile Delivery “AirGlide”
Wekotron RS Powder
Roland-Deltamatic
Technotrans beta.d
CompiAir Mahle Air Compressor