Новий верстат лазерного різання Durma HD-FN 3 kW





Якщо ви вирішили купувати техніку за низькою ціною, переконайтеся, що ви спілкуєтеся з реальним продавцем. Дізнайтеся якомога більше інформації про власника техніки. Один із способів обману - це представляти себе за реально існуючу компанію. У разі виникнення підозр повідомте про це нам для додаткового контролю, через форму зворотного зв'язку.
Перш ніж ви вирішите зробити покупку, уважно вивчіть кілька пропозицій з продажу, щоб зрозуміти середню вартість обраної вами моделі техніки. Якщо ціна вподобаної пропозиції набагато нижче аналогічних пропозицій, задумайтеся. Значна різниця у вартості може вказувати про приховані дефекти або про спробу продавця здійснити шахрайські дії.
Не купуйте товари, ціна яких значно відрізняється від середньої ціни на аналогічну техніку.
Не давайте згоди на сумнівні застави і передоплати товару. У разі сумнівів не бійтеся уточнювати деталі, просіть додаткові фотографії і документи на техніку, перевіряйте справжність документів, задавайте питання.
Найпоширеніший тип шахрайства. Нечесні продавці можуть запитувати певну суму авансу для «броні» вашого права на покупку техніки. Таким чином шахраї можуть зібрати велику суму і зникнути, більше не виходити на зв'язок.
- Переказ передоплати на карту
- Не вносьте передоплату без оформлення документів, що підтверджують процес передачі грошей, якщо під час спілкування продавець викликає сумніви.
- Переказ на рахунок «довіреної особи»
- Подібні прохання повинні насторожувати, скоріше за все, ви спілкуєтеся з шахраєм.
- Переказ на рахунок компанії зі схожою назвою
- Будьте пильні, шахраї можуть маскуватися під відомі компанії, вносячи незначні зміни в назву. Не переводьте кошти, якщо назва компанії викликає сумніви.
- Підстановка власних реквізитів в інвойс реальної компанії
- Перш ніж робити переказ, переконайтеся в правильності зазначених реквізитів, і чи належать вони до зазначеної компанії.
Контакти продавця

Lieferzeit ca. 12 Wochen ab Auftrags
Laserleistung 3 kW
Manueller Tisch / Wechseltisch Wechseltisch
Schneidbereich 3060 x 1525 mm
X-Achse 3060 mm
Y-Achse 1525 mm
Z-Achse 125 (300) mm
Max. Blechtafel 3048 x 1524 mm
Max. Geschwindigkeit X-Achse 90 m/min
Max. Geschwindigkeit Y-Achse 90 m/min
Max. Simultangeschwindigkeit 127 m/min
Positioniergenauigkeit +/- 0,05 mm
Wiederholgenauigkeit +/-0,05 mm
Tischwechselzeit 13 s
durchschnittlicher Stromverbrauch 17,5 kWh
ca. 12 Wochen ab Auftrags
Türkei
196200
3865.14
3 kW
Wechseltisch
16 mm
8 mm
8 mm
5 mm
8 mm
3060 x 1525 mm
3060 mm
1525 mm
125 (300) mm
3048 x 1524 mm
390 kg/m²
920 kg
90 m/min
90 m/min
127 m/min
14 m/s²
+/- 0,05 mm
+/-0,05 mm
13 s
17,5 kWh
FIBER LASER HESSE HD-FN MADE BY DURMA
The HD-FN has two tables which are automatically switched alternately to enable simultaneous cutting and loading/unloading.
The shuttle table is positioned longitudinally, which results in the best possible accessibility for optional loading and unloading systems.
Control, laser source and cooling are integrated into the machine. The cutting head has automatic focus adjustment.
The system consists of the following components:
Shuttle table (positioned longitudinally for best possible accessibility for optional loading and unloading systems)
Encapsulated cutting room with protective glazing
CNC graphic control with touchscreen
Laser source Brilase Optimum DRM-8 F150
Cutting head with automatic focus adjustment
Integrated cooling unit for cutting head and laser source
CAD/CAM software for programming including autonesting
Positioning laser
Sheet check system (automatic detection of sheet position and dimensions)
Automatic nozzle cleaning
Central lubrication
Slug box
Working area lighting
Multi-chamber suction system
Light barrier protection for the changing table
Remote maintenance access
Equipped according to CE guidelines
OPTION:
exhaust unit with filters 9.500,-The data for this ad was created with ModulMWS - the software solution of LogoTech oHG.