Зуб-розпушувач Morin M4

Morin M4
1 490 €
Зв'язатися з продавцем
Передзвоніть мені
Зуб-розпушувач Morin M4 - Machineryline
Зуб-розпушувач Morin M4 | Зображення 1 - Machineryline
Зуб-розпушувач Morin M4 | Зображення 2 - Machineryline
Зуб-розпушувач Morin M4 | Зображення 3 - Machineryline
Зуб-розпушувач Morin M4 | Зображення 4 - Machineryline
Зацікавилися оголошенням?
Попросити додаткові фотографії
1/4
1 490 €
Ціна без ПДВ
≈ 75 100 грн
Сповіщати про зміну ціни
Марка: Morin
Модель: M4
Місце розташування: Франція Capens6696 км до "United States/Columbus"
Номер у стоці продавця: M4
Дата розміщення: 16 жовт. 2026 р.
Стан
Стан: уживані
Додаткові послуги

Додаткова інформація — Зуб-розпушувач Morin M4

Titre: Dent de déroctage Morin M4
Dent de ripper / dessouchage pour pelle
Attache type Morin module 4
Aussi en stock M0
M1
M2
M3
M5
M6 …
Arden
verachtert
mbi
lehnhoff
Martin
klac
volvo
TVA récupérable
Envoie possible France - Corse - Europe
Запитати додаткову інформацію
Важливо
Опис товару надано продавцем. Будь ласка, уточнюйте всі деталі безпосередньо у продавця.
Поради щодо купівлі
Поради з безпеки
Перевірка продавця

Якщо ви вирішили купувати техніку за низькою ціною, переконайтеся, що ви спілкуєтеся з реальним продавцем. Дізнайтеся якомога більше інформації про власника техніки. Один із способів обману - це представляти себе за реально існуючу компанію. У разі виникнення підозр повідомте про це нам для додаткового контролю, через форму зворотного зв'язку.

Перевірка ціни

Перш ніж ви вирішите зробити покупку, уважно вивчіть кілька пропозицій з продажу, щоб зрозуміти середню вартість обраної вами моделі техніки. Якщо ціна вподобаної пропозиції набагато нижче аналогічних пропозицій, задумайтеся. Значна різниця у вартості може вказувати про приховані дефекти або про спробу продавця здійснити шахрайські дії.

Не купуйте товари, ціна яких значно відрізняється від середньої ціни на аналогічну техніку.

Не давайте згоди на сумнівні застави і передоплати товару. У разі сумнівів не бійтеся уточнювати деталі, просіть додаткові фотографії і документи на техніку, перевіряйте справжність документів, задавайте питання.

Сумнівна передоплата

Найпоширеніший тип шахрайства. Нечесні продавці можуть запитувати певну суму авансу для «броні» вашого права на покупку техніки. Таким чином шахраї можуть зібрати велику суму і зникнути, більше не виходити на зв'язок.

До різновидів даного шахрайства можуть належати:
  • Переказ передоплати на карту
  • Не вносьте передоплату без оформлення документів, що підтверджують процес передачі грошей, якщо під час спілкування продавець викликає сумніви.
  • Переказ на рахунок «довіреної особи»
  • Подібні прохання повинні насторожувати, скоріше за все, ви спілкуєтеся з шахраєм.
  • Переказ на рахунок компанії зі схожою назвою
  • Будьте пильні, шахраї можуть маскуватися під відомі компанії, вносячи незначні зміни в назву. Не переводьте кошти, якщо назва компанії викликає сумніви.
  • Підстановка власних реквізитів в інвойс реальної компанії
  • Перш ніж робити переказ, переконайтеся в правильності зазначених реквізитів, і чи належать вони до зазначеної компанії.
Знайшли шахрая?
Повідомте нам
Поради з безпеки
Схожі оголошення
новий зуб-розпушувач Morin M2 новий зуб-розпушувач Morin M2 новий зуб-розпушувач Morin M2
3
1 090 € ≈ 54 940 грн
Зуб-розпушувач
Стан новий
Франція, Capens
TP Zone
Зв'язатися з продавцем
1 490 € ≈ 75 100 грн
Зуб-розпушувач
Стан новий
Франція, Capens
TP Zone
Зв'язатися з продавцем
1 650 € ≈ 83 160 грн
Зуб-розпушувач
Стан новий
Власна вага 130 кг
Франція, Capens
TP Zone
Зв'язатися з продавцем
Продаєте техніку?
Робіть це разом з нами!
1 300 € ≈ 65 520 грн
Зуб-розпушувач
Стан новий
Франція, Capens
TP Zone
Зв'язатися з продавцем
1 790 € ≈ 90 220 грн
Зуб-розпушувач
Стан новий
Власна вага 163 кг
Франція, Capens
TP Zone
Зв'язатися з продавцем
1 690 € ≈ 85 180 грн
Зуб-розпушувач
Стан новий
Франція, Capens
TP Zone
Зв'язатися з продавцем
2 000 € ≈ 100 800 грн
Зуб-розпушувач
Стан новий
Франція, Capens
TP Zone
Зв'язатися з продавцем
новий зуб-розпушувач Arden QA10 / QA11 новий зуб-розпушувач Arden QA10 / QA11 новий зуб-розпушувач Arden QA10 / QA11
3
1 140 € ≈ 57 460 грн
Зуб-розпушувач
Стан новий
Франція, Capens
TP Zone
Зв'язатися з продавцем
990 € ≈ 49 900 грн
Зуб-розпушувач
Стан новий
Франція, Capens
TP Zone
Зв'язатися з продавцем
3 000 € ≈ 151 200 грн
Зуб-розпушувач
Стан новий
Франція, Capens
TP Zone
Зв'язатися з продавцем
890 € ≈ 44 860 грн
Зуб-розпушувач
Стан новий
Франція, Capens
TP Zone
Зв'язатися з продавцем
1 040 € ≈ 52 420 грн
Зуб-розпушувач
Стан новий
Власна вага 48 кг
Франція, Capens
TP Zone
Зв'язатися з продавцем
новий зуб-розпушувач 60 mm новий зуб-розпушувач 60 mm новий зуб-розпушувач 60 mm
3
2 500 € ≈ 126 000 грн
Зуб-розпушувач
Стан новий
Франція, Capens
TP Zone
Зв'язатися з продавцем
990 € ≈ 49 900 грн
Зуб-розпушувач
Стан новий
Франція, Capens
TP Zone
Зв'язатися з продавцем
2 950 € ≈ 148 700 грн
Зуб-розпушувач
Стан новий
Франція, Capens
TP Zone
Зв'язатися з продавцем
790 € ≈ 39 820 грн
Зуб-розпушувач
Стан новий
Франція, Capens
TP Zone
Зв'язатися з продавцем
новий зуб-розпушувач Dent de déroctage pour minipelle de 0.8 - 3T новий зуб-розпушувач Dent de déroctage pour minipelle de 0.8 - 3T новий зуб-розпушувач Dent de déroctage pour minipelle de 0.8 - 3T
3
690 € ≈ 34 780 грн
Зуб-розпушувач
Стан новий
Франція, Capens
TP Zone
Зв'язатися з продавцем
новий зуб-розпушувач Dent de déroctage Morin M1 новий зуб-розпушувач Dent de déroctage Morin M1 новий зуб-розпушувач Dent de déroctage Morin M1
3
990 € ≈ 49 900 грн
Зуб-розпушувач
Стан новий
Франція, Capens
TP Zone
Зв'язатися з продавцем
890 € ≈ 44 860 грн
Зуб-розпушувач
Стан новий
Франція, Capens
TP Zone
Зв'язатися з продавцем
новий зуб-розпушувач новий зуб-розпушувач
2
3 500 € ≈ 176 400 грн
Зуб-розпушувач
Стан новий
Власна вага 405 кг
Франція, Capens
TP Zone
Зв'язатися з продавцем