Гусеничні екскаватори
18935 оголошень: Гусеничні екскаватори, екскаватори на гусеничному ходу
Гусеничний екскаватор – якісна землерийна техніка
Гусеничний екскаватор – це найпоширеніша землерийна техніка. Він незамінний у роботах, де потрібно переміщувати великі обсяги землі та скельних порід. Завдяки особливій конструкції він вільно працює на відкритому повітрі, не втрачаючи продуктивності за високої вологості або низьких температур.
На інтернет-порталі Machineryline можна придбати спецтехніку для будівельних та гірничодобувних робіт. Оголошення публікують звичайні громадяни та промислові компанії, які бажають оновити автопарк. Серед пропозицій можна знайти дуже вигідні, оскільки встановлює ціну сам власник.
Особливості будови гусеничного екскаватора
Екскаватор на гусеничному ходу має більшу прохідність, ніж колісний варіант. Поступово розподілена маса дозволяє швидко рухатися по м'якому ґрунту або заболоченій місцевості, не провалюючись і не мнучи верхній опорний шар. За обладнанням верхньої частини їх поділяють на види:
- ЕКГ – обладнаний одним ковшем, який піднімають канатним способом. Використовується для виконання важких робіт великих обсягів. Споживає мало палива, вирізняється невеликими розмірами та маневреністю, але здатний витримати значні навантаження.
- ЕГ - ковші підіймають за допомогою гідравлічної системи. Це більш зручний та продуктивний спосіб, із застосуванням сучасних технологій. Ківш спрямований назовні, тому вивантаження на землю або навантажувач зручніше.
- ЕГО – варіант із лопатою, встановленою зворотним чином. Вона необхідна для копання на глибині нижче коліс екскаватора. Це потрібно для багатьох типів будівельних робіт, а також корисно при створенні осушувальних каналів, в лісозаготівлі та гірничодобувній промисловості. Лопата загрібає до екскаватора, на відміну від звичайної.
- ЕДГ – модель для кар'єрних робіт із драглайном. Складна канатна система кріплення дозволяє працювати на великих відстанях та глибині, тому в основному її застосовують для очищення водойм, витягування землі з котлованів, переправлення гірських руд.
- ЕКР – роторна модель, яку використовують для створення траншей, фундаментів, створення основних контурів. Ковші можна повертати на 90 градусів, а також зберігати стійкість на складних ділянках.
- ЕКГВ – складніший варіант із гідравлічною системою контролю. Оснащений великим ковшем, здатним витримати великі навантаження. Його використовують для видалення скельних порід, зачисток, копання ям. Завдяки конструкції здатний працювати у тісних умовах.
Вартість вживаного гусеничного екскаватора визначається і за типом управління. Гідравліка дає більш плавний та м'який хід ковша, що знижує навантаження на продуктивні елементи та дозволяє рідше проводити їх заміну. Гусеничні зазвичай більші, тому для робіт в умовах міської забудови зазвичай вибирають маневрові пневмоколісні.
Принципи вибору гусеничного екскаватора
Ціна гусеничного екскаватора залежить від його потужності та продуктивності. На вторинному ринку важливим буде й бренд, оскільки розкручені марки зазвичай оцінюють дорожче. При цьому багато виробників середнього сегмента пропонують не менш функціональні варіанти. Декілька порад щодо вибору:
- Врахувати кількість гусениць (від 2 до 8). Від цього параметра залежать стійкість та маневровість агрегату.
- Вибрати привід, який може бути механічним, електричним та гідравлічним. Від виду залежить максимальна підіймальна вага пристрою.
- Визначитись з видом двигуна. Електричний економніший, але зарядка довго триває, а потужність машини нижча. Бензиновий та дизельний потужніші. Останній заправляється дешевшим паливом.
- Вибрати кут обертання робочої частини. Ділиться на повноповоротну чи часткову. Від цього залежить простір, який зможе обробляти ківш без зміни місця дислокації.
- Дізнатися подробиці про робочий цикл. Він може бути безперервним чи циклічним.
- Вибрати об'єм ковша, від якого залежить можливість одночасного переміщення. У промислових моделях може сягати 50 м3, однак обсяг звичайних у середньому 4–8 м3.
- Не забути про швидкість пересування будівельної спецтехніки. Може становити до 2,5 км/година. Міні-версії можуть рухатися і швидше, але зазвичай малопотужні.
- Врахувати радіус огорожі та вивантаження вантажу. Також важлива висота підняття ковша для комфортного завантаження у транспортні засоби або над рівнем котловану.
Виробники продовжують щороку представляти нові лінійки техніки з більшою маневреністю та продуктивністю, з вигідними умовами експлуатації. Але в деяких випадках краще вибрати старіші моделі, які здатні виконати поставлене завдання без переплат за інновації.
Вартість гусеничного екскаватора б/в на Machineryline
Інтернет-портал Machineryline пропонує придбати гусеничний екскаватор б/в. Вторинний ринок в Україні більш гнучкий, тут можна знайти старі та сучасні моделі за доступною вартістю.
Переваги роботи з сайтом: 1. Формування особистого кабінету для зберігання інформації. 2. Ретельна перевірка продавців та їх товарів. 3. Збереження особистих даних користувачів. 4. Чат для спілкування та уточнення подробиць. 5. Вільна публікація з відстеженням статистики.
Власники пропонують купити техніку, що була у вжитку. Деякі варіанти у високій якості, деякі пропонують на розбирання для отримання запчастин. Такі пропозиції надходять рідко, для цього мають бути непоправні ушкодження в ходовій частині або в інших основних вузлах.